Proiect cofinanțat din Fondul Social European, prin Programul Operațional
Capital Uman (POCU) 2014 - 2020. Pentru informații detaliate despre
celelalte programe cofinanțate de Uniunea Europeană, vă invităm să
vizitați www.fonduri-ue.ro

Rezultate concurs planuri de afaceri Start-up Urban 14-11-2018

Rezultatele Concursului de planuri de afaceri Start-up Urban

 

 

Stimați candidați,

 

Vă mulțumim pentru participarea la concursul de planuri de afaceri Start-up Urban!

Apreciem efortul depus în conturarea ideilor de afaceri și activitatea dumneavoastră în proiectul nostru.

 

În urma finalizării procesului de evaluare și selecție a planurilor de afaceri vă comunicăm mai jos clasamentul pentru fiecare din cele 6 județe.

Fiecare candidat va primi rezultatele personale pe e-mail, in cursul zilei de astăzi, 14.11.2018.

 

Partenerii proiectului, Fundația Națională a Tinerilor Manageri - FNTM (lider de consorțiu), Municipiul Alba Iulia, SC EDUKADO SRL (Metodica) și Asociația pentru Promovarea Responsabilității Sociale a Companiilor - APRSC, au selectat  54 de planuri de afaceri din cele 6 județe transilvănene ale Regiunii Centru, ce urmează a fi finanțate individual cu maximum 39.000 euro.

 

Conform metodologiei de selecție, eventualele contestații se pot trimite prin e-mail, la adresa antreprenor@fntm.ro, cu CC la consultantul local din județul aferent aplicantului, până la data de 15.11.2018, ora 22:00 (ora României). În subiectul sau textul e-mail-ului se vor menționa numele, prenumele și județul candidatului.  

 

 

 

 

 

 

 


Clasament Județul Alba (10 locuri eligibile pentru finanțare)
 

 

Locul obținut

Nume și Prenume

1

BURIAN Mariana Simona

2

ONICA Stefan

3

RUSU Petriana – Sorina

4

COSTAN Iuliana - Alina

5

TODEREAN Maria Elena Denisa

6

CONTOR Alexandru

7

MĂRGINEAN Mădălina

8

BĂRBAT Ruxandra Teodora

9

BUTA Emil Ioan

10

FLOREA Ioan-Marius

11

SECĂREANU Lucian Daniel

12

SOARE Florin

13

TODOREAN Dragoș-Laurențiu

14

ȘERBAN Cristina Maria

15

RUSU Răzvan-Gheorghe

16

RĂCUCI Alina-Daniela

17

MUNTEANU Radu-Cristian

18

NICHIMIS Iulia Cristina

19

BOCA Marin Augustin

20

COZI Bogdan

21

AL.TOMI Gabriel Toma Octavian

22

SĂRĂCUȚ Miriam Betuel

23

MOTORA Mihai

24

FIT Violeta

25

OLTEANU George-Marian

26

OROSAN Aurelian Marius

27

COMAN Alin Constantin

28

DRĂGAN Ovidiu Adrian

29

POPA Andrei

 


Clasament județul Brașov (9 locuri eligibile)

 

Locul obținut

Nume și Prenume

1

STĂNCESCU Mihai

2

CĂLIN Ionuț

3

STRĂTILĂ Marius

4

NĂSTASE Florin

5

CRĂCIUN Mihaela

6

RUS IULIANA Petronela

7

TUTUNARU Mihaela

8

BROSCOȚEAN-SCÎRNECIU Mihai

9

CÎRSTICĂ Adrian Ionuț

10

ROATĂ Emil Mihai

11

BEJAN Ioana

12

LACĂTUȘ-DIMA Dan Eugen

13

ȚILIMPEA Ana Maria

14

MOARCĂȘ Ionuț

15

ȘERBAN Emanoil Traian

16

ȘAPTELEI Cristi

17

NAIDIN Minerva Mariana

18

IONESCU Dorina Georgiana

19

ANTON Cristian Valeriu

20

CRĂCIUN Cătălin

21

RUDZIC Petru

22

ȘERBAN Florin

 


Clasament județul Covasna (8 locuri eligibile)
 

Locul obținut

Nume și Prenume

1

MÁRTON SZABOLCS

2

PAP FLECHAMER HENRIETTA

3

BUDAI HUNOR ATTILA

4

CZINE EMESE

5

BAGOLY LEVENTE

6

DUMITRESCU MARIA-CORINA

7

ISTVÁN CSILLA MÁRIA

8

BARTHA BALÁZS

9

SORBÁN SZABOLCS

10

KELEMEN PÉTER

11

IVÁCSON ENDRE

12

KOVÁCS ZENKŐ-BERNADETT

13

LUKÁCS ISTVÁN

14

BAKOS BOGLÁRKA ZSÓFIA

15

TELEKI ARANKA

16

LUKÁCS-PAIZS HUNOR

17

GRÜMAN-CSÍKI CSENGE

 


Clasament județul Harghita (9 locuri eligibile)
 

Locul obținut

Nume și Prenume

1

PETE Arnold

2

SZILÁGYI Levente

3

SZÁSZ Balázs Kinga

4

SZAKÁCS Botond

5

LUKÁCS Antal-Levente

6

SABĂU Henrietta

7

BALÁZS Ildikó

8

XANTUS Zsolt

9

VAS Réka

10

SPRENCZ Tamás

11

BATÓ Katalin

12

SIMO Robert

13

BALLÓ Ramás

14

HEGYI István

15

TANKÓ Ferenc

16

LUKÁCS Mária

17

BERECZKI Szilvia

18

CSERGŐ Ervin

19

SZENTES Zsófia

20

ILYÉS Hunor

21

KÉMENES Gellért

 


Clasament județul Mureș (9 locuri eligibile)
 

Locul obținut

Nume și Prenume

1

TODEA-MOGA Ciprian Doru

2

GĂINAR-PINTEA Adela

3

ZAGON Raul Nicolae

4

BUDIAN Petru Ionuț

5

WAGNER Adrian Emanuel

6

MIHALTE Cosmin Iosif

7

MUREȘAN Ioan Dorin

8

GÁL Csilla

9

STOICA Cristian

10

FĂRCAȘ Monica

11

GUȚU Adrian Petru

12

CARAIVAN Ciprian

13

OROIAN Aurelian

14

GÁL Sándor

15

STERP Ionuț Dan

16

CREȚU Ioan

17

CSORBA Fekete Eszter

18

EGRI Loredana Elena

19

PRIȘCĂ Radu Alexandru

20

ȚINTEȘAN George Alexandru

21

TURCU Gabriela Monica

22

PAMFILIE Marius Andrei

23

TOMA Andrei Alexandru

 


Clasament județul Sibiu (9 locuri eligibile)
 

Locul obținut

Nume și Prenume

1

ȘUTEU Diana-Agatha

2

ROȘCA Daniel Marian

3

IONESCU Florin

4

GNANDT Andrei

5

MESEA Ioan Horatiu

6

PILOIU Ion

7

VĂTAFU Steliana

8

DRĂGOI Mihaela

9

MATEI Letiția Ionela

10

POPESCU Vasile

11

PINTEA Traian

12

MATEI Andreea-Georgiana

13

BANU Ilie

14

MARIN Lucreția-Maria

15

BACIU Ana-Maria

16

BACIU Dumitru

17

DRĂGUȘANU Maria-Ecaterina

18

USCATU Maria-Iuliana

19

GLIGOR Ionela

20

BALC Denisa Ana-Maria

21

MEREU Cristina Mihaela

22

BALINT Mihaela Andreea

23

POPA Daniela Carmen

24

ARTENE Piloiu Oana Daniela

25

TOTAN Mărioara Paraschiva

26

CHIȘ Carmen-Maria

27

COSTANDA Alexandru Dan

28

BESCHIU Daniela

29

SUMANARIU Ilinca Nicoleta

30

CÎMPEAN Anca

ABSENT

ȘCHIOPU Mihaela

RETRAS

BURLĂ Reli Florentina