Proiect cofinanțat din Fondul Social European, prin Programul Operațional
Capital Uman (POCU) 2014 - 2020. Pentru informații detaliate despre
celelalte programe cofinanțate de Uniunea Europeană, vă invităm să
vizitați www.fonduri-ue.ro

SITUAȚIA ÎNSCRIERILOR la programul de formare anteprenorială Start-up Urban 27-04-2018

 

Am centralizat situația persoanelor înscrise până în data de 21 aprilie 2018.

 

După cum știți, am decis să prelungim până în 21 mai 2018 termenul limită pentru înscrierea în programul de formare antreprenorială Start-up Urban.

 

În fiecare dintre județele din Regiunea Centru aceste cursuri vor începe cu minimum 52 persoane înscrise și maximum 56.

 

Iată situația pe fiecare dintre județele din proiect.

 

Jud. Alba

  Nume și prenume aplicant Rezultat
1 Al.Tomi Gabriel-Toma-Octavian Admis
2 Alexandru Cristian-Samuel Admis
3 Anghelescu Anamaria-Alina Admis
4 Bala Cristian Admis
5 Bărbat Ruxandra Teodora Admis
6 Boca Marin Augustin Admis
7 Burian Mariana-Simona Admis
8 Buta Emil-Ioan Admis
9 Cioflică Liudmila Admis
10 Coman Alin-Constantin Admis
11 Contor Alexandru Admis
12 Costan Iuliana-Alina Admis
13 Cristea Ana-Daniela Admis
14 Drăgan Corina Admis
15 Drăgan Ovidiu-Adrian Admis
16 Fiț Violeta Admis
17 Florea Ioan-Marius Admis
18 Florea Nicolaie Admis
19 Ghenescu Sebastian Admis
20 Gyorfi Zoran Admis
21 Jurju Anamaria Admis
22 Lungu Dorina-Ancuța Admis
23 Motora Mihai-Roman Admis
24 Munteanu Radu-Cristian Admis
25 Nichimiș Iulia-Cristina Admis
26 Olteanu George-Marian Admis
27 Onica Ștefan Admis
28 Popa Alina-Maria Admis
29 Popa Andrei Admis
30 Rus Răzvan-Darius Admis
31 Simina Ramona-Elena Admis
32 Șchiau Nicolae-Dan Admis
33 Șerban Cristina-Maria Admis
34 Toderean Maria-Elena-Denisa Admis
35 Veg Adrian Admis

 

Jud. Brașov

  Nume și prenume aplicant Rezultat
1 Asandei Vlad Constantin Admis
2 Bejan Ioana Admis
3 Bota Octavian Andrei Admis
4 Calin Ionut Admis
5 Cioineag Liviu Admis
6 Cismas Bogdan Admis
7 Clinciu Sebastian Admis
8 Craciun Catalin Admis
9 Craciun Mihaela Admis
10 Dimonu Catalin Admis
11 Done Adrian Admis
12 Dragomir Roxana Admis
13 Flucus Iuliana Petronela Admis
14 Ionescu Dorina Georgiana Admis
15 Lacatus Dima Dan Eugen Admis
16 Marginean Ioan Admis
17 Miruna Recca Admis
18 Naidin Minerva Mariana Admis
19 Onita Vasile Admis
20 Oprita Ionela- Ondin Admis
21 Puscaciu dragos-Lucian Admis
22 Radulescu Simon Admis
23 Rudzic Petru Admis
24 Saptelei Cristi Admis
25 Serban Emanoil Admis
26 Serban Florin Admis
27 Stancescu Mihai Admis
28 Stoica Roxana Elena Admis
29 Teiu Grigore Ovidiu Admis
30 Tilimpea Ana Maria Admis
31 Torjoc Adrian Sabin Admis
32 Tudor Geangala Admis
33 Tudor Remus Admis

 

Jud. Covasna

  Nume și prenume aplicant Rezultat
1 Ambrus Zsombor Admis
2 Bartha Balazs Admis
3 Budai Hunor-Attila  Admis
4 Czika Krisztina Admis
5 Czine Emese  Admis
6 Demeter Hajnal Admis
7 Dumitrescu Maria-Corina Admis
8 Gruman-Csiki Csenge Admis
9 Janosi Hunor-Zsolt Admis
10 Kapusi László Admis
11 Márton Szabolcs Admis
12 Nagy-Lázár Kincső Admis
13 Pál Lehel Álmos Admis
14 Szabó Izabella Admis
15 Szőcs Fruzsina Admis
16 Teleki Aranka Admis
17 Veres-Nagy Timea Admis

 

jud. Harghita

  Nume și prenume aplicant Rezultat
1 Balló Máté Admis
2 Balló Tamás Admis
3 Bege Miklós Admis
4 Bereczki Szilvia Admis
5 Bicsak Gábor Admis
6 Csergő Zoltán Admis
7 Csomor Enikő Admis
8 Czimbalmos Armella Admis
9 Czimbalmos Brigitta Admis
10 Dániel László Admis
11 Derzsi Szabolcs Admis
12 Erdős József Admis
13 György Attila-Sándor Admis
14 Györgyi Tamás-Zoltán Admis
15 Hegyi István Admis
16 Ilyés Tamás Admis
17 Katona Szilárd Admis
18 Kemenes Gellért Admis
19 Lukacs Antal-Levente Admis
20 Páll Tibor Admis
21 Petres Katalin Admis
22 Szántó György Admis
23 Szilágyi Levente Admis
24 Tankó Ferenc Admis
25 Vas Réka Admis
26 Varga Zsolt Respins

 

Jud. Mureș
 

  Nume și prenume aplicant Rezultat
1 Balint Mihaly Csaba Admis
2 Budian Petru  Ionut Admis
3 Caraivan Sergiu Ciprian Admis
4 Ciula Alexandru Admis
5 Cretu Ioan Admis
6 Csorba Fekete Eszter Admis
7 Dan Iulia Caterina Admis
8 Demian Monica Eugenia Admis
9 Dobozi Carina Admis
10 Dorin Ogleja Admis
11 Fagaras Anca Admis
12 Farcas Monica Admis
13 Florea Anca Admis
14 Gainar Pintea Adela Admis
15 Gainar Pintea Sergiu Vasile Admis
16 Gal Csilla Admis
17 Gal Sandor Admis
18 Grama Vlad Admis
19 Kakucs Erika Monica Admis
20 Mihalte Cosmin Iosif Admis
21 Moga Florina Maria Admis
22 Moldovan Dumitru Lucian Admis
23 Muresan Cristian Cosmin Admis
24 Muresan Ioan Dorin Admis
25 Muresan Silviu Cristian Admis
26 Oroian Aurelian Admis
27 Oroian Ovidiu Calin Admis
28 Pamfilie Marius Andrei Admis
29 Pirlea Adriana Cornelia Admis
30 Pirlea Raul Tanase Admis
31 Popa Alexandra Leona Admis
32 Radut Ioan Viorel Admis
33 Rus Bogdan Paul Admis
34 Savu Marius Admis
35 Seulean Claudiu Gheorghe Horea Admis
36 Sterp Ionut Dan Admis
37 Stoica Cristian Admis
38 Todea  Moga Ciprian Doru Admis
39 Toma Andrei Alexandru Admis
40 Wagner Adrian Emanuel Admis
41 Zagon Raul Nicolae Admis
42 Zsigmond Istvan Admis
43 Ercsei Emese Respins

 

Jud. Sibiu

  Nume și prenume aplicant Rezultat
1 Atrene-Piloiu Oana-Daniela Admis
2 Baciu Ana-Maria Admis
3 Baciu Dumitru Admis
4 Baciu Madalina Maria Admis
5 Balint Mihaela Andreea Admis
6 Baluta Diana-Ioana Admis
7 Banu Ilie Admis
8 Beschiu Daniela Admis
9 Bogdan Anamaria Admis
10 Bologa Maria-Denisa Admis
11 Bora Ioan Admis
12 Buciumanu calin florin Admis
13 Burla Alexandru Admis
14 Burla Reli-Florentina Admis
15 Campean Anca Admis
16 Chis Carmen Maria Admis
17 Constanda Alexandru Dan Admis
18 Constantiniu Doru Admis
19 Constantiniu Rodica Liliana Admis
20 Dancasiu Ionela-Dorina Admis
21 Dima Mihaela Admis
22 Dragusanu Maria-Ecaterina Admis
23 Gnandt Andrei Admis
24 Haidu Horea-Daniel Admis
25 Ignat Ioan-Florin Admis
26 Ionescu Florin Admis
27 Marin Lucretia Maria Admis
28 Matei Letitia Ionela Admis
29 Mereu Cristina Mirela Admis
30 Mesea Ioan Horatiu Admis
31 Mihaiu Alexandru Constantin Admis
32 Moga Octavian Admis
33 Murdasanu-Sekely Camelia-Oronyko Admis
34 Piloiu Ilinca Nicoleta Admis
35 Piloiu Ion Admis
36 Pintea Giorgeta Admis
37 Pochescu Ghita Admis
38 Pralea Robert Admis
39 Racuciu Emilia Admis
40 Schiopu Mihaela Admis
41 Stan Victorina Admis
42 Stanciu Alexandra Admis
43 Suteu Diana Agatha Admis
44 Totan Marioara Admis
45 Uscatu Maria-Iuliana Admis
46 Vatafu Steliana Admis
47 Vilcu Camelia-Verona-Daniela Admis

 

Întrebări frecvente - ÎNSCRIERE

 

Întrebări frecvente privind cursurile acreditate ANC și programele e-Learning

Experții organizațiilor partenere din Alba, Brașov, Covasna, Harghita, Mureș și Sibiu prelucrează înscrierile în proiect și au toate răspunsurile la întrebările legate de Start-Up Urban.

Mureș
► Răzvan Vlasiu

razvan.vlasiu@fntm.ro
0734449194

Sibiu
► Claudia Pilat

claudia.pilat@fntm.ro
0745861220

Alba
► Sebastian Băeșan

sebastian.baesan@apulum.ro
0727895077

Brașov
► Sabina Milcoveanu

sabina.milcoveanu@cumpararesponsabil.ro
0737032505


Harghita
► Tünde Csata

tunde.csata@metodica.ro
0744138085

 
 

Covasna
► Emőke Csata

emoke.csata@metodica.ro
0740551374


Covasna
► Mihai Viseroiu

mihai.viseroiu@cumpararesponsabil.ro
0728108239

 
 


 

Fundația Națională a Tinerilor Manageri - lider de consorțiu

Adresa: Str. Dumbrava Roșie 2, Sector 2
București, România, 020463
Email:
antreprenor@fntm.ro
Telefon: +4-021-318.3874