Proiect cofinanțat din Fondul Social European, prin Programul Operațional
Capital Uman (POCU) 2014 - 2020. Pentru informații detaliate despre
celelalte programe cofinanțate de Uniunea Europeană, vă invităm să
vizitați www.fonduri-ue.ro

SITUAȚIA ACTUALIZATĂ A ÎNSCRIERILOR la programul de formare anteprenorială Start-up Urb 25-05-2018

 

Am centralizat situația persoanelor înscrise în Start-up Urban în runda a doua de aplicare, între 22 aprilie și 21 mai 2018.

 

După cum știți, am decis să prelungim până în 20 iunie 2018 termenul limită pentru înscrierea la programul de formare antreprenorială Start-up Urban pentru județele Alba, Brașov și Harghita. În celelalte 3 județe, Covasna, Sibiu și Mureș, locurile sunt deja ocupate.

 

rezultatul din runda 1: SITUAȚIA ÎNSCRIERILOR la programul de formare anteprenorială Start-up Urban

 

În fiecare dintre cele 6 județe din Regiunea Centru aceste cursuri de antreprenoriat vor începe cu minimum 52 și maximum 56 persoane înscrise.

 

 

Iată situația pe fiecare dintre județele din proiect, la finalul rundei a doua de selecție:

 

 

 

Județul Covasna

 

Nume si prenume Rezultat
Antalka Erika  Admis
Bagoly Levente Admis
Bagoly Zsuzsanna Admis
Bakos Boglarka-Zsofia Admis
Balazs Reka-Melinda Admis
Bedo Jozsf Admis
Berecz Ildiko Admis
Bokor Beata Admis
Csomós Tünde Timea Admis
David Attila Peter Admis
David Gulacsi Zsuzsanna Admis
Farkas Tibor-Zozsef Admis
Forró-Farkas Tünde-Cecilia Admis
Huszti András Admis
Isvan Csilla-Maria Admis
Ivascon Endre Admis
Jankó Béla-Gyula Admis
Joó Pál-Csaba Admis
Kádár István Admis
Katai Sandor Admis
Kelemen Peter Admis
Kolumbán Szidónia Laura Admis
Koncz Zsolt Admis
Kovacs Zenko-Bernadett Admis
Kusztura Alpar-Laszlo Admis
Kusztura-David Beata Admis
Lukács Anna Mária Admis
Lukács István Admis
Lukács-Paizs Hunor Admis
Olah-Badi Ibolya Admis
Opra Zsofia Szende Admis
Pakot Zenobia Admis
Pap Flechamer Henrietta Admis
Papp Adolf Jozsef Admis
Pinti Zsolt-László Admis
Plugor Katinka-Kriszta Admis
Sorbán Szabolcs Admis
Szigethi Melinda Admis
Ureczki-Lázár Levente Admis
Zsiga Karola Admis
Urkon Elemér Rezerva

 

Județul Brașov

Nume si prenume Rezultat
Anton Cristian Valeriu Admis
Aonofriesei Catalina Admis
Baciu Ana Sabina Admis
Burluc Lidia Admis
Chirica Sorin Mihai Admis
Moarcas Ionut Constantin Admis
Opris Nicoleta Vasilica Admis
Tesila Lucia-Ioana Admis
Tutunaru Mihaela Admis
Vasiliu Marian Admis
Vona Radu Ionut Admis

 

Județul Sibiu

Nume si prenume Rezultat
Banciu Stefan Florin Admis
Dicu Roxana Ioana Admis
Gligor Ionela Admis
Ilies Horatiu Ioan Admis
Pintea Traian Admis
Popa Daniela Carmen Admis
Popescu Vasile Admis
Rodean Alina Admis
Stefan Olivia Maria Admis
Cretu Flaviu Gabriel Rezerva
Matei Andreea Georgiana Rezerva
Scutea Cristina Emilia Rezerva

 

Județul Harghita

Nume si prenume Rezultat
Balazs Elod Admis
Balazs Ildiko Admis
Borbely Laura Admis
Both Rita Admis
Csergo Ervin Admis
Grecu Vasile Admis
Ilyes Hunor Admis
Sirbu Sorina-Honoriu Admis
Szasz Balazs Kinga Admis
Szentes Zsofia Admis
Varga Zsolt Admis

 

Județul Alba

Nume si prenume Rezultat
Bogdan Mihaela Iuliana Admis
Ciuca Lucia Admis
Cozi Bogdan Admis
Ganea Stefania Daniela Admis
Gordes Mihaela Admis
Gordes Silviu Admis
Hategan Victor Ion Admis
Lacranjan Daniel Admis
Laslau Alexandra Admis
Marciu Ionut Tudor Admis
Miclea Maria Ramona Admis
Orosan Aureliu Marius Admis
Paclisan Alexandrul Constantin Admis
Saracut Miriam Betuel Admis
Secarean Lucian Daniel Admis
Suciu Cosmina Admis
Todorean Dragos Laurentiu Admis
Toma Eugenia Claudia Admis

 

Județul Mureș

Nume si prenume Rezultat
Bocicor Liviu Admis
Calin Marian Admis
Dan Ioana Adriana Admis
Fekete Katalin Admis
Guțu Adrian Petru Admis
Juncu Valentin Nicolae Admis
Luca Remus Dorin Admis
Luca Teodora Cosmina Admis
Manciu Lenuta Admis
Negru Sebastian Adrian Admis
Prisca Radu Alexandru Admis
Savu Ioana Andreea Admis
Sipos Madalin Samuil Admis
Turcu Gabriela Monica Admis
   
Cosmin Daniel Rezerva
Lobl Alexandru Cristian Rezerva
Morar Ioana Rezerva
Popa Doru Rezerva
Tintesan George Rezerva
Ercsei Emese Respins